Šport

Volejbalový turnaj "O pohár starostu obce"

Novoročný turnaj v stolnom tenise 2017

Obec Závada a Občianske združenie HÁJIK ZÁVADA usporiadajú dňa 6. januára 2017 "Novoročný turnaj v stolnom tenise", v kategóriách muži a ženy, bez rozdielu veku, ktorý sa uskutoční v priestoroch jedálne školy v Závade.

Prezentácia hráčov bude do 9:00 hod a začiatok turnaja o 9:30 hod.

Značky:

X. ročník v parkúrovom skákaní

Obec Závada a Agrodružstvo Senné Vás srdečne pozývajú na X. ročník CENY OBCE ZÁVADA v parkúrovom skákaní, ktorý sa uskutoční 28. augusta 2016, so začiatkom o 10:30 hod v jazdeckom areáli pri Motoreste Závada.

Program:

Volejbalový turnaj 2016

Obec Závada Vás srdečne pozýva na volejbalový turnaj o "Pohár starostu obce", ktorý sa uskutoční dňa 11. júna 2016, od 9:00 hod, na multifunkných ihriskách obce.

Novoročný turnaj v stolnom tenise 2016

Obec Závada a Občianske združenie HÁJIK ZÁVADA usporiadajú dňa 3. januára 2016 "Novoročný turnaj v stolnom tenise", v kategóriách muži a ženy, bez rozdielu veku, ktorý sa uskutoční v priestoroch jedálne školy v Závade.

Prezentácia hráčov bude do 9:00 hod a začiatok turnaja o 9:30 hod.

Pozvánka na IX. ročník "Ceny obce Závada" v parkúrovom skákaní

Obec Závada a Agrodružstvo Senné Vás pozývajú na IX. ročník CENY OBCE ZÁVADA v parkúrovom skákaní.

Značky:

II. ročník volejbalového turnaja "O pohár starostu obce"

Prvý júnový víkendZávade patril športu. V sobotu 6. 6. 2015 sa uskutočnil už II.

Pozvánka na Volejbalový turnaj o pohár starostu obce Závada

Obec Závada Vás srdečne pozýva na Volejbalový turnaj o pohár

Novoročný turnaj v stolnom tenise 2015 - výsledky

Na základe rozhodnutia obecného zastupiteľstvakonaní