TIPSPORT LIGA: Český brankár Sedláček podpísal zmluvu s HC Košice

V sezóne 2017/2018 sa objavil aj v Slovane Bratislava. Ročník 2019/2020 strávil v Sparte Praha.
Kategórie: Šport

LM: PSG je v semifinále po 25 rokoch, Atalanta si prežila krutý koniec

pred 50 min 10 s
Tréner Thomas Tuchel na rozdiel do Neymara priznal, že s blížiacim sa záverom sa začal obávať o postupové šance svojho tímu.

Voľby prezidenta zväzu v Pobreží Slonoviny odložili, kandiduje Drogba

pred 1 hod 11 min
Prezidentské voľby, pôvodne naplánované na 5. septembra, poznačila séria problémov, ten najzávážnejší sa týkal Didiera Drogbu.

ZÁZNAM: TK Slovenského zväzu ľadového hokeja

pred 1 hod 12 min
Sledujte zo záznamu.

Džugan zabojuje o zmluvu v HC Košice, ale myslí na návrat do Ameriky

pred 1 hod 44 min
Džuganovo meno sa po uplynulých MS hráčov do 20 rokov spomínalo v súvislosti s draftom NHL.

NBA: LA Clippers zdolali Denver, zabezpečili si 2. miesto na západe

pred 2 hod 37 min
Indiana zdolala v Orlande Houston 108:104 a ukončila sériu piatich prehier vo vzájomných súbojoch s Rockets.

NHL: Tatarov Montreal na úvod podľahol Flyers, neuspel ani Washington

pred 3 hod 42 min
O triumfe Bruins rozhodol v 82. minúte Patrice Bergeron. Kapitán Bostonu Chára odohral vyše 25 minút

LM: PSG v závere otočil duel s Atalantou a postúpil do semifinále

pred 4 hod 57 min
Medzi elitným kvartetom finálového turnaja v Lisabone sa 18. augusta stretnú s postupujúcim z dua RB Lipsko - Atletico Madrid

Slovan s ďalším triumfom 5:0, plný počet bodov majú aj DAC a Trnava

St, 12/08/2020 - 22:05
Naopak, bez bodu sú naďalej Michalovce a FK Senica, oba tieto tímy čakajú tiež na premiérový strelený gól v tomto ročníku.

Réway a Deyl zamierili do HC Košice

St, 12/08/2020 - 21:44
V najvyššej slovenskej súťaži odohral Deyl celkovo 440 zápasov, v rokoch 2009, 2010, 2011 a 2014 získal s oceliarmi majstrovské tituly.

Boston zdolal Carolinu po dvojnásobnom predĺžení

St, 12/08/2020 - 21:27
Slovenský obranca a kapitán Bruins Zdeno Chára odohral vyše 25 minút s jedným mínusovým bodom, brankár Jaroslav Halák bol na striedačke.

Asistenti trénera Pittsburghu Gončar, Recchi a Martin skončili

St, 12/08/2020 - 21:20
Vlani nestačili už v prvom kole na New York Islanders a nedávno podľahli v predkole Montrealu 1:3.

Jabeurová s Bouzkovou postúpili do štvrťfinále WTA v Lexingtone

St, 12/08/2020 - 21:14
V 2. kole Jabeurová zvíťazila nad Bieloruskou Olgou Govorcovovou 3:6, 6:2, 6:4.

Southampton získal obrancu Salisua z Valladolidu

St, 12/08/2020 - 20:34
Stal sa druhou posezónnou posilou Southamptonu, ktorý v utorok angažoval ďalšieho obrancu Kylea Walkera-Petersa z Tottenhamu.

Indiana sa dohodla na predĺžení kontraktu s trénerom McMillanom

St, 12/08/2020 - 19:51
Po svojom príchode do Indiany sa tréner rýchlo adaptoval v novom klube a dosiahol s Indianou pozitívne výsledky.

Leeds United podpísal novú zmluvu so Shackletonom

St, 12/08/2020 - 19:43
Schackleton nastúpil v predchádzajúcej sezóne, v ktorej Leeds vyhral The Championship, na 22 stretnutí.

Matuidi už nebude hrať za Juventus, smeruje do USA

St, 12/08/2020 - 19:02
Matuidi prišiel do Turína z Paríža St. Germain v roku 2017, v drese Juventusu získal tri talianske tituly, raz triumfoval v Talianskom pohári a Superpohári.

Brazílski futbalisti smú hrať napriek pozitívnym testom na koronavírus

St, 12/08/2020 - 18:10
V mužstve Goias má ochorenie desať hráčov a duel so Sao Paulom museli odložiť.

Van Aert víťazom 1. etapy pretekov Critérium du Dauphiné

St, 12/08/2020 - 17:07
Wout van Aert opäť potvrdil výbornú formu. Uplynulú sobotu vyhral prestížnu klasiku Miláno-San Remo a premožiteľa nenašiel ani na Strade Bianche.